Ochrana osobních údajů

Ochrana a zpracování osobních údajů

Respektujeme právo na ochranu osobních údajů každého uživatele naší webové stránky a věnujeme maximální pozornost zabezpečení a chránění všech osobních informací, které od Vás získáme. Je náš závazek zajistit, že informace, které nám poskytnete, budou zpracovávány v souladu s platnou legislativou ochrany osobních údajů a dalšími právními předpisy. V tomto dokumentu najdete informace o tom, jaké údaje shromažďujeme, pro jaké účely je zpracováváme, kym jsou údaje sdíleny, jaké máte právo na přístup a opravu vašich informací a mnoho dalších podrobností týkajících se zpracování vašich osobních údajů.

Shromažďování osobních údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které nám dobrovolně poskytnete v rámci našich služeb, jako jsou jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo. Tato data používáme primárně pro účely poskytování našich stomatologických služeb, komunikaci s vámi a pro zlepšení kvality našich služeb. Jsme si vědomi důvěry, kterou v nás vkládáte při poskytování vašich osobních údajů, a zavazujeme se, že tuto důvěru nezneužijeme a uděláme vše pro její ochranu.

Právo subjektu údajů

Máte právo kdykoliv požádat o informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat jejich opravu nebo aktualizaci, případně požádat o jejich úplné vymazání. Pro všechny tyto úkony nebo máte-li jakékoli dotazy týkající se zpracování vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese [email protected]. Postaráme se o vyřízení vašeho požadavku v co nejkratším možném termínu, vždy ale v souladu s platnými právními předpisy.

Kontaktní informace správce osobních údajů

Správcem osobních údajů je Alžběta Jelínková, která sídlí na adrese Biskupské náměstí 1, 772 00 Olomouc, Česká republika. Všechny vaše osobní údaje jsou u nás zpracovávány důsledně a s nejvyššími standardy bezpečnosti.

Napsat komentář